Kontakt

Gminne Centrum Informacji
Ul. Żyrardowska 4, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 857 30 71
e-mail: gci@mszczonow.pl

Kalendarz

24.5.2017

Imieniny

Joanny, Marii, Zuzanny

Wyszukiwarka

Treść strony

Partnerstwo Publiczno - Prywatne dla Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw

  • autor: http://ppp.pracodawcyrp.pl/

Zachęcamy przedsiębiorców z wieloletnim stażem do udziału w programie jako przedsiębiorcy przyjmujący

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości od 4 lat wdraża program Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców. Jest to transgraniczny program wymiany, który daje przyszłym i początkującym przedsiębiorcom możliwość uczenia się od doświadczonych przedsiębiorców prowadzących małe firmy w innych państwach Unii Europejskiej.

Dotacje z UE

Agencja Informatyzacji i Rozwoju zajmuje się pozyskiwaniem dotacji europejskich dla firm.
Nasze doświadczenie skłoniło nas do stworzenia poradnika, który w sposób nieskomplikowany wyjaśnia jak skorzystać z dotacji unijnych. W załączniku znajdziecie Państwo PORADNIK DOTACYJNY na lata 2014 - 2020.
  • autor: Agencja Informatyzacji i Rozwoju, data: 2014.07.10

Łatwiejszy kredyt dla mazowieckich przedsiębiorców

Dobra informacja dla przedsiębiorców, którzy na skutek kryzysu mają coraz większe problemy z uzyskaniem kredytu na rozwój swojej działalności. Pomóc może im w tym Mazowiecki Fundusz Poręczeń Kredytowych (MFPK). Coraz więcej banków chce współpracować z MFPK. Z poręczeń mogą skorzystać również osoby fizyczne, podejmujące działalność gospodarczą na własny rachunek.

Więcej niezbędnych informacji oraz wykaz banków współpracujących z MFPK na stronie: www.mfpk.pl

Portal Innowacji - platforma wiedzy o najnowszych trendach w rozwoju innowacyjnych firm

Portal Innowacji (www.pi.gov.pl) to najpełniejsza platforma wiedzy o najnowszych trendach w rozwoju innowacyjnych firm. PARP zaprasza do zapoznania się z nową odsłoną serwisu, bogatą w autorskie artykuły i multimedia.

Tematyczne subportale podzielone zostały na sześć bloków: Otoczenie innowacyjnego biznesu, Klastry, Polityka innowacyjna, Finansowanie innowacji, Innowacyjna firma i Polski Produkt Przyszłości.

Bezpłatne usługi doradcze świadczone przez Regionalny Ośrodek EFS w Warszawie

W związku ogłoszeniem konkursów ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na składanie wniosków o dofinansowanie projektów Regionalny Ośrodek EFS w Warszawie zaprasza wszystkich projektodawców, którzy planują złożyć wniosek o dofinansowanie projektu, na konsultacje z doświadczonymi doradcami (indywidualne bądź grupowe), po uprzednim ustaleniu terminu.

"Kwalifikacje" - nowy system informatyczny Publicznych Słuzb Zatrudnienia

Informujemy o uruchomieniu nowego systemu informatycznego „Kwalifikacje”, System został sfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Spolecznegoadresowanego do instytucji rynku pracy, instytucji szkoleniowych i edukacyjnych, organizacji branżowych, związkowych i pracodawców.
System „Kwalifikacje” - obejmuje aplikacje oraz bazę danych zawierającą opisy Standardów Kwalifikacji Zawodowych oraz Modułowych Programów Szkolenia i powstał w ramach projektu realizowanego przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
System „Kwalifikacje” powstał w celu praktycznego wykorzystania, a w szczególności jako pomoc przy opracowywaniu opisów wymagań dla stanowisk pracy, programów kształcenia i szkolenia zawodowego, jak również ustalania standardów wymagań egzaminacyjnych.
Zachęcamy do zapoznawania sie z załączonymi materiałami oraz do korzystania z aplikacji dostepnej pod adresem: http://www.kwalifikacje.praca.gov.pl

drukuj

  • autor: PSZ publikacja: GCI

drukuj

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

10536

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Gminne Centrum Informacji
Ul. Żyrardowska 4, 96-320 Mszczonów

pokaż na mapie
Centrala tel.: +48 46 857 30 71

fax: 46 857 11 99

e-mail: gci@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 18.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - GCI Mszczonów. Wszelkie prawa zastrzeżone.