Kontakt

Gminne Centrum Informacji
Ul. Żyrardowska 4, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 857 30 71
e-mail: gci@mszczonow.pl

Kalendarz

23.5.2017

Imieniny

Emilii, Iwony, Leontyny

Wyszukiwarka

Treść strony

Witam w majowym newsletterze KSOW

KSOW jest na etapie końcowej oceny złożonych wniosków w ramach konkursu nr 1/2017 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich ogłoszonego przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, trwają również nasze konkursy dla liderek wiejskich i orkiestr dętych, a w ramach PROW przenosimy wszelkie aktualne informacje dotyczące programu na stronę internetową Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w Województwie Mazowieckim. 
Zapraszam do lektury.
  • logo KAS

INFORMACJA PRASOWA IZBY ADMINISTRACJI SKARBOWEJ, IZBY CELNEJ I URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ W WARSZAWIE

Krajowa Administracja Skarbowa. Co trzeba wiedzieć? Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) to połączenie administracji podatkowej, kontroli skarbowej i Służby Celnej. Reforma pozwoli lepiej wykorzystać potencjał służb podatkowych. KAS ruszył 1 marca 2017 r., a jej szefem jest wiceminister finansów Marian Banaś.
Powstanie ogólnopolska Krajowa Informacja Skarbowa, która zapewni jednolite indywidualne interpretacje przepisów prawa podatkowego oraz informację podatkową i celną, dostępną przez telefon 801 055 055 lub 22 330 03 30.

MEM Mazowieckie e-Możliwości – Szkolenia Zwiększające Kompetencje Cyfrowe

Celem projektu "MEM Mazowieckie e-Możliwości – Szkolenia Zwiększające Kompetencje Cyfrowe", realizowanego przez JOLANTA WOŹNICA "PERSONA" OŚRODEK SZKOLENIOWO-DORADCZY, jest podniesienie kompetencji cyfrowych przez minimum 80% uczestników projektu z grupy 500 osób.

Do projektu poszukiwane są osoby z terenów województwa mazowieckiego, posiadające wykształcenie nie wyższe niż średnie (ponadgimnazjalne) oraz w wieku powyżej 25 lat.

W ramach projektu przewidziane jest 32 godzinne szkolenie na poziomach A DIGCOMP oraz B DIGCOMP, kończące się egzaminem. Osoby, które pozytywnie ukończą egzamin na poziomie A, mogą skorzystać ze szkolenia na poziomie B.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Dodatkowo w ramach szkolenia zapewniony jest poczęstunek, materiały szkoleniowe oraz zwrot kosztów dojazdu dla osób, które zamieszkują poza miejscowością, w której odbywają się zajęcia.  

W załączeniu plakat projektu.

Projekt realizowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020

  • autor: Natalia Górska (Fundacja Ekspert - Kujawy); publikacja: GCI, data: 2017-04-20

INFORMUJEJEMY, ŻE

W DNIACH 13 I 14 KWIETNIA 2017 R.

GMINNE CENTRUM INFORMACJI

CZYNNE BĘDZIE

W GODZINACH  8:00 - 13:00

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY!

"112 W KOLEJCE PO ŻYCIE"

DOFINANSOWANIA DLA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

"Czad i Ogień. Obudź czujność"

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Lokal w Mszczonowie
Urząd Miejski w Mszczonowie
Plac Piłsudskiego 1
Pokój 27

Godziny Pracy:
Środa 13.00-17.00
Czwartek 12.00-16.00
Piątek 8.00-12.00

ePUAP. Wizyta w urzędzie bez wychodzenia z domu!

Nowe technologie coraz silniej wkraczają w nasze życie. Wykorzystując elektroniczne kanały komunikacji, można nie tylko zrobić przelew czy skontaktować się z przyjaciółmi, lecz także załatwić sprawy administracyjne.

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej (ePUAP) to nowoczesna platforma, umożliwiająca obywatelom załatwianie spraw urzędowych za pośrednictwem internetu. Dzięki niej możesz kontaktować się z urzędem przez 24 godziny na dobę, bez względu na to gdzie jesteś!

  • koperta życia

Koperta życia - Twoja nadzieja na szybką i skuteczną pomoc

Koperta życia to dla ratowników medycznych szybki dostęp do informacji o Twoim zdrowiu. Może to być ratunek dla wielu starszych, chorych i samotnych osób. Jak działa „Koperta życia”? ...

Portal "Pierwsze Kroki. Czas Dzieci."

Dzień dobry, informujemy o portalu na łamach, którego wszyscy rodzice za darmo mogą uzyskać porady dotyczące wychowania. Link do portalu: http://pierwszekroki.czasdzieci.pl/
Chcielibyśmy Państwu przedstawić Jedyny w swoim rodzaju bezpłatny Portal który jest przeznaczony dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w dziedzinie wychowania bądź też dla osób, które pragną podzielić się swoją wiedza i zdobytym doświadczeniem.
 

Karta Dużej Rodziny_Zniżki rodzinne na start!

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Już od 16 czerwca każda rodzina z co najmniej trójką dzieci na utrzymaniu będzie mogła w swojej gminie złożyć wniosek o wydanie karty. Pierwsze z nich będą wydawane już w lipcu. Liczba instytucji i firm, które zaoferują zniżki rodzinom systematycznie się powiększa. Wkrótce pełną listę będzie można znaleźć na stronie http://www.rodzina.gov.pl
Wszystkie miejsca oferujące zniżki będą opatrzone logo „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”.

Pusty toner Twoim wkładem w uśmiech Dzieci

Gminne Centrum Informacji przystąpiło do współpracy z firmą Eko- System (firma posiada zezwolenie na zbieranie i ewidencje odpadów) w ramach nieodpłatnego przekazywania zużytych wkładów do drukarek laserowych i atramentowych. Pieniądze uzyskane ze zbiórki wspierają finansowowo Dom Dziecka w Konstancinie- Jeziorna.

W siedzibie GCI zbierane są ww. wkłady i raz w miesiącu odbierane przez firmę Eko- System.

Zapraszamy mieszkańców do współpracy.

drukuj

  • autor: Powiatowy Zespół Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych w Konstancinie Jeziorna publikacja: GCI, data: 2011.11.01

Akta Stanu Cywilnego Parafii Mszczonów

Akta stanu cywilnego parafii Mszczonów można znaleźć w serwisie Polskiego Towarzystwa Genealogicznego http://metryki.genealodzy.pl/metryki.php lub http://metryki.genealodzy.pl/zs0024d

drukuj

  • autor: Jacek Młochowski Polskie Towarzystwo Genealogiczne publikacja: GCI, data: 2011.04.26

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

11751

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Gminne Centrum Informacji
Ul. Żyrardowska 4, 96-320 Mszczonów

pokaż na mapie
Centrala tel.: +48 46 857 30 71

fax: 46 857 11 99

e-mail: gci@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 18.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - GCI Mszczonów. Wszelkie prawa zastrzeżone.