Kontakt

Gminne Centrum Informacji
Ul. Żyrardowska 4, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 857 30 71
e-mail: gci@mszczonow.pl

Kalendarz

26.10.2020

Imieniny

Ewarysta, Lucjana, Damiana

Wyszukiwarka

Treść strony

OGÓLNE ZASADY REKRUTACJI UCZESTNIKÓW

I ETAP

od 19.IV.2011r. w systemie ciągłym do chwili zrekrutowania uczestników na ostatnie szkolenia w 2012r.

  • Informacja o projekcie i poszczególnych szkoleniach poprzez:

spotkania informacyjne, plakaty, ulotki, strony internetowe:www.gci.mszczonow.pliwww.mszczonow.pl, informacje w prasie i rozgłośniach radiowych.

 

II ETAP

termin ok. 1 miesiąca poprzedzającego każde szkolenie.

  • Zapisy uczestników poprzez:

Formularz zgłoszeniowy do pobrania, zamieszczony na podstronieprojektu znajdującej się na stronie www.gci.mszczonow.pl

Bezpośrednio w siedzibie Gminnego Centrum Informacji w  Mszczonowie przy ul. Żyrardowskiej 

 

III ETAP

kilka dni przed rozpoczęciem każdego panelu szkoleniowego

  • Ogłoszenie listy podstawowej.

UWAGA!

W przypadku większej liczby zapisanych beneficjentów chętnych na szkolenie zostanie przeprowadzone losowanie.
Na jego podstawie zostanie przygotowana lista podstawowa i lista rezerwowa.
Losowanie będzie miało charakter otwarty, może w nim uczestniczyć każda chętna osoba.
Losowanie będzie odbywało się zgodnie z zasadą 20% BO z tego samego zakładu pracy!

drukuj (OGÓLNE ZASADY REKRUTACJI UCZESTNIKÓW)

Ważne informacje dotyczące losowania_ósmy nabór

Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie zgodnie z § 5 Zasady losowania Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa w projekcie ogłasza wyniki losowania czwartego naboru na bezpłatne kursy w ramach projektu "Otwarci na wiedzę - konkurencyjni w pracy", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Losowanie odbyło się w dniu 5 grudnia 2012 r. w Biurze Projektu.

Ważne informacje dotyczące losowania_siódmy nabór

Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie zgodnie z § 5 Zasady losowania Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa w projekcie ogłasza wyniki losowania czwartego naboru na bezpłatne kursy w ramach projektu "Otwarci na wiedzę - konkurencyjni w pracy", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Losowanie odbyło się w dniu 13 września 2012 r. w Biurze Projektu.

Ważne informacje dotyczące losowania_szósty nabór

Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie zgodnie z § 5 Zasady losowania Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa w projekcie ogłasza wyniki losowania czwartego naboru na bezpłatne kursy w ramach projektu "Otwarci na wiedzę - konkurencyjni w pracy", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Losowanie odbyło się w dniu 6 sierpnia 2012 r. w Biurze Projektu.

Ważne informacje dotyczące losowania_piąty nabór

Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie zgodnie z § 5 Zasady losowania Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa w projekcie ogłasza wyniki losowania czwartego naboru na bezpłatne kursy w ramach projektu "Otwarci na wiedzę - konkurencyjni w pracy", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Losowania odbyły się dniach 21 maja 2012 r. i 28 maja 2012 r., w Gminnym Centrum Informacji spośród zgłoszeń osób, które złożyły w Biurze Projektu formularz zgłoszeniowy w terminie rekrutacji (od 23 kwietnia do 25 maja 2012 r.) Łącznie podczas trwania naboru wpłynęły 234 zgłoszenia na 5 rodzajów kursów.

Ważne informacje dotyczące losowania_czwarty nabór

Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie zgodnie z § 5 Zasady losowania Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa w projekcie ogłasza wyniki losowania czwartego naboru na bezpłatne kursy w ramach projektu "Otwarci na wiedzę - konkurencyjni w pracy", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Losowanie odbyło się w dniu 26 marca 2012 r. w Biurze Projektu.

Ważne informacje dotyczące losowania_trzeci nabór

Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie zgodnie z § 5 Zasady losowania Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa w projekcie ogłasza wyniki losowania trzeciego naboru na bezpłatne kursy w ramach projektu "Otwarci na wiedzę - konkurencyjni w pracy", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Losowania odbyły się w dniach 23 i 30 listopada w Biurze Projektu. Z uwagi na założenia projektu, iż jedna osoba może uczestniczyć w jednym kursie w ramach całego projektu, listy będą ewaluować, a potencjalni uczestnicy projektu na bieżąco zostaną poinformowani o zmianach (dotyczy to osób, które z listy rezerwowej zakwalifikują się do listy podstawowej).

Ważne informacje dotyczące losowania_drugi nabór

Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie zgodnie z § 5 Zasady losowania Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa w projekcie ogłasza wyniki losowania drugiego naboru na bezpłatne kursy w ramach projektu "Otwarci na wiedzę - konkurencyjni w pracy", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Losowania odbyły się dnia 21 lipca w Biurze Projektu. Z uwagi na założenia projektu, iż jedna osoba może uczestniczyć w jednym kursie w ramach całego projektu, listy będą ewaluować, a  potencjalni uczestnicy projektu na bieżąco zostaną poinformowani o  zmianach (dotyczy to osób, które z listy rezerwowej zakwalifikują się do listy podstawowej).

Ważne informacje dotyczące losowania_pierwszy nabór

Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie zgodnie z § 5 Zasady losowania Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa w projekcie ogłasza wyniki losowania pierwszego naboru na bezpłatne kursy w ramach projektu "Otwarci na wiedzę - konkurencyjni w pracy", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Losowania odbyły się w dniu 23 maja w Biurze Projektu. Z uwagi na założenia projektu, iż jedna osoba może uczestniczyć w jednym kursie w ramach całego projektu, listy będą ewaluować, a potencjalni uczestnicy projektu na bieżąco zostaną poinformowani o zmianach (dotyczy to osób, które z listy rezerwowej zakwalifikują się do listy podstawowej).

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

4228

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Gminne Centrum Informacji
Ul. Żyrardowska 4, 96-320 Mszczonów

pokaż na mapie
Centrala tel.: +48 46 857 30 71

fax: 46 857 11 99

e-mail: gci@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 08.00 - 17.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 15.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - GCI Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.