Kontakt

Gminne Centrum Informacji
Ul. Żyrardowska 4, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 857 30 71
e-mail: gci@mszczonow.pl

Kalendarz

27.10.2021

Imieniny

Sabiny, Iwony, Wincentego

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Pomoc oferowana przez Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie -

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie ogłosił nabór wniosków na dotację na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikroprzedsiębiorcy i małego przedsiębiorcy

 • Grafika z napisem tarcza antykryzysowa

Tarcza antykryzysowa 6.0 – wsparcie dla przedsiębiorców i osób wykonujących umowy cywilnoprawne

Przepisy tzw. Tarczy antykryzysowej 6.0. wprowadziły możliwość ubiegania się w ZUS o następujące świadczenia i zwolnienia:

 • Wsparcie dla przedsiębiorców

Wsparcie dla przedsiębiorców

Już od 30 lipca mazowieccy przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski o dotacje z Unii Europejskiej na cele obrotowe i utrzymanie płynności finansowej. Na ten cel samorząd Mazowsza przeznaczy ponad 66 mln zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Z pomocy skorzystają firmy najbardziej dotknięte skutkami epidemii COVID-19. O bezzwrotne dotacje mogą ubiegać się mikroprzedsiębiorstwa (w tym samozatrudnieni) oraz małe firmy działające w branżach: turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej, wystawienniczo-targowej i artystycznej. 

 • Poradnik o wsparciu z EFS w walce ze skutkami COVID-19.

Poradnik o wsparciu z EFS w walce ze skutkami COVID-19

Prowadzisz jednoosobową firmę, mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo, albo reprezentujesz organizację pozarządową? Przeczytaj jak powiatowe urzędy pracy z Mazowsza udzielają wsparcia!

 • Wsparcie z wykorzystaniem funduszy unijnych.

Wsparcie z wykorzystaniem funduszy unijnych

Firmy dotknięte trudną sytuacją związaną z pandemią COVID-19 będą mogły skorzystać ze specjalnych rozwiązań obejmujących wsparcie z wykorzystaniem środków unijnych oraz krajowych, które przygotowuje BGK we współpracy z ministerstwami i sektorem bankowym.

 • Pozwolenia na pracę.

Przedłużenie ważności zezwolenia na pracę i oświadczenia

Wydłużenie z mocy prawa okresu ważności zezwoleń na pracę cudzoziemca, zezwoleń na pracę sezonową (oraz decyzji o przedłużeniu zezwolenia na pracę lub  przedłużeniu zezwolenia na pracę sezonową).

 • Dofinansowanie.

Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Żyrardowie ogłasza nabór wniosków o wypłatę dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia społeczne w przypadku spadku obrotów gospodarczych w następstwie wystąpienia COVID – 19.

 • Wspracie dla NGO.

Dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Żyrardowie ogłasza nabór wniosków o wypłatę dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną, niezatrudniającego pracowników, w przypadku spadku obrotów gospodarczych w następstwie wystąpienia COVID – 19.

 • Mikropożyczki dla przedsiębiorców.

Pożyczki dla mikroprzedsiębiorców

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie ogłosił nabór wniosków o udzielenie niskooprocentowanej pożyczki dla mikroprzedsiębiorców.

 • Więcej czasu na złożenie rocznej deklaracji PIT.

Więcej czasu na złożenie PIT

Więcej czasu na złożenie rocznej deklaracji PIT, co jest szczególnie istotne dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W ich przypadku konieczne jest bowiem samodzielne wypełnienie i przesłanie zeznania do urzędu skarbowego. W tym roku będzie można to zrobić do 31 maja.

 • "Tarcza Antykryzysowa dla Przedsiębiorców. Wybrane...

Tarcza Antykryzysowa - poradnik

Jak działa Tarcza Antykryzysowa? Na co mogą liczyć przedsiębiorcy? Odpowiedzi można znaleźć w poradniku „Tarcza Antykryzysowa, wybrane zagadnienia”. Zachęcamy do lektury.

 • Przewodnik antykryzysowy dla przedsiębiorców.

Poradnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz informacji co powinieneś a co możesz zrobić w czasie epidemii? Zapraszamy do lektury Poradnika Antykryzysowego dla Przedsiębiorców. W nim informacje m. in. o rozwiązaniach Tarczy Antykryzysowej i finansowaniu i doradztwie Grupy PFR.

 • Dofinansowanie do wynagrodzenia

Dofinansowanie do wynagrodzenia

Dofinansowanie do wynagrodzenia ze środków Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych w okresie przestoju ekonomicznego lub obniżenia wymiaru czasu pracy.

 • Tarcza Antykryzysowa dla przedsiębiorców.

Tarcza Antykryzysowa dla przedsiębiorców

Świadczenia postojowe, ulga w składkach ZUS lub zwolnienie ze składek – to jedne z propozycji ZUS w ramach Tarczy Antykryzysowej.  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wsparcia na plakatach.

Sprawdz serwis - linki

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

1274

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Gminne Centrum Informacji
Ul. Żyrardowska 4, 96-320 Mszczonów

pokaż na mapie
Centrala tel.: +48 46 857 30 71

fax: 46 857 11 99

e-mail: gci@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 08.00 - 17.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 15.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - GCI Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.