Kontakt

Gminne Centrum Informacji
Ul. Żyrardowska 4, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 857 30 71
e-mail: gci@mszczonow.pl

Kalendarz

1.12.2022

Imieniny

Edmunda, Blanki, Natalii

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

 • -

Strzeleckie podsumowanie roku

Koniec roku sprzyja podsumowaniom, więc takowe sporządziła również mszczonowska  GRH. Dla „Strzelców 31pp” mijające dwanaście miesięcy obfitowało w wiele wydarzeń. W sumie członkowie grupy uczestniczyli w czterdziestu różnego rodzaju przedsięwzięciach i przeprowadzili lekcje historii dla dzieci i młodzieży w aż jedenastu szkołach. Rok 2012 to: inscenizacje, uroczystości  patriotyczne i kościelne, manewry, rajdy, a także wycieczki do miejsc ciekawych pod względem historycznym.

 • -

Piotr Dymecki w drugim etapie Konkursu Człowiek Ziemi Żyrardowskiej AD 2012

W dniu 21 listopada Kapituła Konkursu Człowiek Ziemi Żyrardowskiej AD 2012, obradująca w składzie: Beata Rusinowska, Beata Sznajder,  Mieczysław Gabrylewicz,  Wojciech Jasiński,  Wojciech Szustakiewicz i  Tadeusz Sułek – nominowała do drugiego etapu konkursu kandydatów do tytułu Człowiek Ziemi Żyrardowskiej AD 2012. Do dnia 12 listopada 2012 r. wpłynęło do organizatorów 24 zgłoszenia, w tym: w kategorii biznes 4 zgłoszenia, w kategorii sport 5 zgłoszeń, w kategorii życie publiczne 7 zgłoszeń i w kategorii kultura 6 zgłoszeń.

 • -

„Światełko dla poległego żołnierza” oraz kwesty na cmentarzach w Mszczonowie i Osuchowie

Kwesty prowadzone 1 listopada na cmentarzach we Mszczonowie oraz na parafialnym cmentarzu w Osuchowie przyniosły niespodziewanie korzystne rezultaty. Członkom Mszczonowskiego Stowarzyszenia Historycznego oraz rekonstruktorom z Grupy Rekonstrukcji Historycznych STRZELCY 31 pułku piechoty udało się w sumie zebrać aż  4580.10 zł.  Pasjonaci lokalnej historii kwestowali z myślą o trzech planowanych przedsięwzięciach.

Informacja

Informujemy o możliwości otwarcia w Mszczonowie oddziału Socatots. Więcej informacji www.socatots.pl/mszczonow

drukuj (Informacja)

 • SP Mszczonów

Niezwykłe spotkania z ożywioną historią

Blisko tysiąc trzystu  uczniów ze szkół podstawowych oraz gimnazjów z dwóch gmin  Mszczonów i  Radziejowice uczestniczyło w lekcjach historii,  zorganizowanych przez rekonstruktorów z GRH „STRZELCY 31 pułku piechoty”. Zajęcia odbywały się w ramach projektu „Ożywić  historię”,  finansowanego przez Stowarzyszenie LGD „Ziemia Chełmońskiego”.

Dni i godziny otwarcia Izby Pamięci Ziemi Mszczonowskiej

Serdecznie Zapraszamy
 
Izba Pamięci Ziemi Mszczonowskiej
 
Wstęp wolny
 
Czynne:
Wtorek – w godz. 10 –15
Środa - w godz. 11 – 17

UWAGA - 1 listopada kwesty na cmentarzach w Mszczonowie i Osuchowie

Mszczonowskie Stowarzyszenie Historyczne informuje, że w dniu pierwszego listopada jego członkowie wraz z rekonstruktorami ze współpracującej ze Stowarzyszeniem - GRH STRZELCY 31pp, przeprowadzą  zbiórkę  pieniężną na dwóch mszczonowskich cmentarzach parafialnych oraz na cmentarzu  w Osuchowie. Na nowym cmentarzu w Mszczonowie historycy i rekonstruktorzy zbierać  będą  fundusze na odbudowę grobu państwa Bieleckich, przedwojennych dziedziców majątku Gnojna.

Rajd Śladami Wrześniowych Bitew

Grupa Rekonstrukcji Historycznej „Strzelcy 31 pułku piechoty”  zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa  w rajdzie rowerowym, jaki odbędzie się  niedzielę  28 października. Trasa rajdu Mszczonów- Osuchów- Lutkówka - Grzegorzewice- Radziejowice –Mszczonów przebiegnie szlakiem bitew i potyczek z września 1939 roku. W wybranych punktach członkowie GRH opowiadać  będą uczestnikom rajdu  o wydarzeniach z okresu wojny obronnej.

DYŻURY W PUNKTACH INFORMACYJNYCH LOKALNEGO CENTRUM INFORMACJI I WSPOMAGANIA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Zaproszenie do udziału w szkoleniu „Praktyczne aspekty w zakresie księgowości i finansów w organizacji pozarządowej”

 • -

Otwarci na wiedzę – konkurencyjni w pracy” przykładem dobrych praktyk

Mszczonowski projekt „Otwarci na wiedzę – konkurencyjni w pracy” został ostatnio przedstawiony i opisany jako jeden z kilku wyróżnionych projektów na Mazowszu w drugim wydaniu biuletynu „Fundusze Europejskie dla Mazowsza”. W numerze tym autorzy przedstawiają ludzi, miejsca i inicjatywy, które mają szczególne znaczenie dla rozwoju kapitału ludzkiego oraz przyczyniają się do pełniejszego wykorzystania zasobów pracy, które pozytywnie wpływają na wzrost konkurencyjności Województwa Mazowieckiego.

 • (fot. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.)

Mszczonowski udział w konferencji E-COOP

4 października w Warszawie pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego odbyła się konferencja regionalna pod wspólnym tytułem „E-COOP – Cyfrowe środowisko współdziałania”, w której uczestniczył. m.in. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. Podczas spotkania omówiono m.in. projekty M@zowszanie, a także polskie projekty z dziedziny społeczeństwa informacyjnego wdrażane na terenach wiejskich.

 • -

Wolontariat DOBRE SERCE przy Obywatelskim Ruchu Obrony Bezrobotnych w Mszczonowie

WOLONTARIAT „Dobre Serce”
przy Obywatelskim Ruchu Obrony Bezrobotnych w Mszczonowie przy ul. Jeżynowej 4

Informujemy, że Wolontariat DOBRE SERCE z dniem 2 października br. uruchomił nowy, bezpłatny punkt wydawania żywności dla osób bezrobotnych i niedożywionych, który mieści się w Mszczonowie przy  ul.Jeżynowej 4 (przy targowisku miejskim).

Informujemy, że osoby które mają trudną sytuację materialną z powodu utraty pracy, choroby, itp., mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy (żywność, ubrania, pomoc lekarska, pomoc w uzyskaniu pracy) w naszej placówce, w każdy wtorek i środę w godz. 11.oo – 15.oo.
 

Informacje pod tel.  691-57-82-81  lub  609-258-240.

 • -

Przekonali młodzież, że historia może być pasjonująca

W czwartek 27 września br. uczniowie klas V i VI z mszczonowskiej Szkoły Podstawowej mieli okazję do uczestnictwa w niecodziennej lekcji historii, która odbyła się w sali kinowej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury, która na ten czas zamieniła się w salę wystawienniczą ze sprzętem wojskowym.

 • -

73 rocznica bitwy mszczonowskiej

Pasjonaci historii Mszczonowa wykorzystali ostatnią  szansę  na to, aby w kolejną  rocznicę  bitwy mszczonowskiej  przejść trasą,  jaką  we wrześniu 1939 roku maszerowali do miasta żołnierze 31 pułku Strzelców Kaniowskich. Kaniowszczycy po wyjściu z Puszczy Mariańskiej skoncentrowali się  na drodze łączącej Studzieniec z Żukowem, a następnie omijając siedliska ludzkie niepostrzeżenie dotarli do Mszczonowa, gdzie rozbili oddziały XVI Korpusu Pancernego Wehrmachtu.

 • -

Zapraszamy na obchody 73.rocznicy Bitwy Mszczonowskiej

Program obchodów:

 

15.09.2012r.  godz.: 20:00

Rajd nocny trasą przemarszu 31 pułku Strzelców Kaniowskich

Puszcza Mariańska – Mszczonów

Informacja

Szanowni Państwo,

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż w związku z wejściem w życie z dniem 21 lipca 2012 r. ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z dnia 6 lipca 2012 r., poz. 769), zostały wprowadzone zmiany w dokumentacjach dla ogłoszonych konkursów nr 1/POKL/7.2.2/2012, nr 1/POKL/8.2.1/2012, nr 1/POKL/9.6.1/2012, nr 1/POKL/9.6.2/2012, nr 1/POKL/9.6.3/2012.

Zbiórka używanych podręczników

 • -

Rajd nocny śladami 31 pułku piechoty

Przejdź trasą,  jaką  w 1939 roku przeszli żołnierze, którzy zwyciężyli w bitwie mszczonowskiej! Sprawdź co czuła ludność cywilna, która gnana okropnościami wojny wycofywała się  w kierunku stolicy!

15-16 września  Mszczonowskie Stowarzyszenie Historyczne i Grupa Rekonstrukcji  Historycznej „Strzelcy 31 pp” zapraszają  na nocny rajd pieszy na trasie Puszcza Mariańska – Mszczonów.

Informacja

Szanowni Państwo,

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż zgodnie z Harmonogramem naborów wniosków PO KL w terminie od 28 sierpnia 2012 r. do 25 września 2012 r. odbywa się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działanie 9.6 „Upowszechnienie uczenia się dorosłych” i  Poddziałanie 9.6.3 „Doradztwo dla osób dorosłych w zakresie diagnozy potrzeb oraz wyboru kierunków i formy podnoszenia swoich kompetencji i podwyższania kwalifikacji – projekty konkursowe”.

Informacja

Szanowni Państwo,

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż zgodnie z Harmonogramem naborów wniosków PO KL w terminie od 9 sierpnia 2012 r. do 10 września 2012 r. odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu Priorytetu VII „Promocja integracji społecznej ”, Działania 7.2 „Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej”, Poddziałania 7.2.2 „Wsparcie ekonomii społecznej – projekty konkursowe”.

Informacja

Szanowni Państwo,

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż zgodnie z Harmonogramem naborów wniosków PO KL w terminie od 8 sierpnia 2012 r. do 6 września 2012 r. odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu VIII „Regionalne kadry gospodarki”, Działania 8.2 „Transfer wiedzy”, Poddziałania 8.2.1 „Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw – projekty konkursowe”.

Internet satelitarny firmy Skyconnect

Nasz Internet działa w każdym miejscu Polski z taką samą szybkością, ponieważ sygnał jest wysyłany i odbierany drogą satelitarną bez jakichkolwiek przekaźników naziemnych, dzięki czemu działa szybko, stabilnie i niezawodnie.

Informacja

Szanowni Państwo,

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż zgodnie z Harmonogramem naborów wniosków PO KL w terminie od 19 lipca do 17 sierpnia 2012 r. odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach” Poddziałania 9.1.2 „Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnić w jakości usług edukacyjnych – projekty konkursowe”. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączeniu.

RPO WM - nabór wniosków w ramach Działania 1.4

Szanowni Państwo,
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 w ramach Priorytetu I „Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu” Działania 1.4 „Wzmocnienie instytucji otoczenia biznesu, Schemat JEREMIE. Termin naboru wniosków  przewidziany jest od 25 czerwca do 31 lipca 2012 r. Konkurs ma formę zamkniętą bez preselekcji. Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdą Państwo w załączonym ogłoszeniu.

Z poważaniem
Wydział Informacji i Szkoleń Beneficjentów
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
ul. Jagiellońska 74 
03-301 Warszawa

 • -

GCI – z naszej oferty szkoleniowej skorzystał już co dziesiąty mieszkaniec gminy

Z Beatą  Sznajder, kierownik Gminnego Centrum Informacji w Mszczonowie rozmawia Mateusz Milczarek.
 
Gminne Centrum Informacji realizuje obecnie cykl szkoleń dla pracujących.  Kwota,  jaką  GCI pozyskało z  Europejskiego Funduszu Społecznego na ten projekt jest  imponująca. To aż   1.5 miliona złotych.  Czy to pierwszy tak duży projekt realizowany przez GCI? 

- Faktycznie, to największy z projektów, jakie dotychczas udało się nam realizować. Na wcześniej przeprowadzane szkolenia pozyskaliśmy w sumie  ok. 550 tysięcy złotych.

 • -

Wycieczka pełna historycznych wrażeń

Członkowie GRH STRZELCY 31pp Mszczonowskiego Stowarzyszenia Historycznego w oczekiwaniu na  początek wakacji zorganizowali dla   współpracującej z nimi młodzieży wyjazd do odległego Zamku w Książu.  Piknik Historyczny, jaki odbył się  w tym  niezwykłym  miejscu  w dniach 23-24 czerwca był niewątpliwie nowatorskim przedsięwzięciem. Próba połączenia ze sobą  żywiołu rekonstruktorskiego z  klasyką, majestatycznego   zamku  na pozór wydawała się trudna do zrealizowania. Jednak efekt tego eksperymentu zaskoczył wszystkich. 

Informacja

W tym roku już po raz siódmy fotografowie-amatorzy, mieszkający lub uczący się na Mazowszu staną w szranki konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Nabór prac trwa do końca września 2012 r. Jury wybierze 20 lub więcej finałowych prac spośród, których wyłoni 6 najlepszych. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas finałowej gali. Zasady i regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej www.mazovia.pl

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 6 czerwca (środa), Gminne Centrum Informacji czynne będzie w godzinach od 8.00 do 16.00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Informacja

Zapraszamy na losowanie w ramach Kursu komputerowego zaawansowanego wraz z wykorzystaniem technik psychospołecznych w dniu 28 maja 2012 r. (poniedziałek), które odbędzie się w Gminnym Centrum Informacji w Mszczonowie przy ulicy Żyrardowskiej 4  o godz. 16.00. Kurs realizowany jest w ramach projektu "Otwarci na wiedzę - konkurencyjni w pracy" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki  (POKL) współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Bezpłatne szkoły dla dorosłych zapraszają

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych (MJWPU) ogłasza konkurs ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działania 9.1 „Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty”, Poddziałania 9.1.1 „Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej – projekty konkursowe”.

Nie bądź bierny GŁOSUJ na TERMY

Głosujmy na Termy Mszczonów w Konkursie NASZE NAJLEPSZE.
Aby zagłosować należy wejść na stronę
http://www.gornajeziorka.pl/
oraz oddać głos na Weekend z Termami Mszczonów ( z lewej strony ekranu)

Zaproszenie

Proboszcz Parafii Mszczonów - ks. prałat Tadeusz Przybylski
Burmistrz Mszczonowa - Józef Grzegorz Kurek

mają zaszczyt zaprosić
MIESZKAŃCÓW MSZCZONOWA

w dniu 12 Maja 2012 roku na godz. 11.00
na uroczyste Dziękczynienie
za dzieło budowy kościoła parafialnego w warunkach niewoli rozbiorowej.

Poniżej zamieszczamy Program Uroczystości.

 • -

Mszczonowianie na Przedmościu Maciejowickim

Pasjonatom wrześniowych  rekonstrukcji tegoroczny  ostatni dzień długiego,  majowego weekendu (6.05)  z pewnością kojarzy się  z inscenizacją pn.  Przedmoście Maciejowickie, zorganizowaną  w Ryczywole przez Kozienickie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych. W tym roku było to wyjątkowo pasjonujące widowisko, przeprowadzone  z dużym rozmachem.

 • -

Mszczonowscy rekonstruktorzy i pasjonaci historii wspólnie uczcili 221 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Mszczonowska Grupa Rekonstrukcji Historycznej „STRZELCY 31 pułku piechoty” uczestniczyła w obchodach rocznicowych Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.  Tego dnia ulicami Mszczonowa przeszła patriotyczna demonstracja, prowadzona przez miejscowych samorządowców. Uczestniczyli w niej także przedstawiciele wszystkich organizacji społecznych.  Mszczonowscy rekonstruktorzy reprezentowani byli przez członków sekcji wrześniowej, powstańczej oraz reprezentację grupy cywilnej. Wszyscy uczestnicy obchodów wzięli udział we Mszy Świętej,  odprawionej w intencji Ojczyzny,  w miejscowym kościele farnym.

 • -

Majowe świętowanie w Mszczonowie

Stało się już tradycją, iż 3 maja mieszkańcy Mszczonowa mają liczne powody do świętowania, tak też było i w tym roku. Z samego rana ulicami miasta przeszedł strażacki pochód, prowadzony przez orkiestrę dętą OSP.  Dla wielu mieszkańców miasta było to swoistym zaproszeniem do uczestnictwa w miejskim świętowaniu.

Informacja

Drodzy Klienci

w dniach 30.04.201r. (poniedziałek), 02.05.2012r. (środa)

Gminne Centrum Informacji

będzie czynne w godz. 8.00 - 16.00

Za utrudnienia przepraszamy.

Informacja o naborze

Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie ogłasza nabory na bezpłatne kursy: 
1.
Kurs komputerowy zaawansowany wraz z wykorzystaniem technik psychospołecznych 
2.
Kurs prawa jazdy kategorii C z elementami języka angielskiego 
3.
Kurs prawa jazdy kategorii C+E dla posiadających kategorię C z elementami języka angielskiego 
4.
Kurs prawa jazdy kategorii C ze świadectwem kwalifikacji wstępnej przyspieszonej 
5.
Kurs prawa jazdy kategorii C+E dla posiadających kategorię B

Informacja

Internet Satelitarny dla mieszkańców gminy Mszczonów.
Szczegóły oferty w załączniku.

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 6 KWIETNIA 2012 roku (piątek), GMINNE CENTRUM INFORMACJI w Mszczonowie, czynne będzie w godzinach od 8.00 do 13.00.

Za utrudnienia, przepraszamy.

Bezpłatna Szkoła Państwowa

Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych w Warszawie to bezpłatna Szkoła Państwowa kształcąca w zadowadach poszukiwanych na rynkach pracy oferująca praktyki w renomowanych firmach.


W Zesple Szkół Stenotypii i Języków Obcych nauczysz się między innymi:

 • języków obcych (do 5 godzin nauczania tygodniowo),
 • przedmiotów ekonomicznych i prawnych,
 • techniki biurowej,
 • bezwzrokowego pisania na komputerze.

 

Informacja

W najbliższą środę ( 7.03.2012r), filia Gminnego Centrum Informacji w Osuchowie będzie zamknięta z powodu braku prądu.

Za utrudnienia, przepraszamy.

 • -

STRZELCY na wystawie poświęconej rotmistrzowi Pileckiemu

1 marca z okazji Narodowego  Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w żyrardowskim Muzeum Mazowsza Zachodniego otwarto wystawę  poświęconą  największemu polskiemu bohaterowi ruchu oporu z okresu II wojny światowej – rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu. W uroczystości otwarcia uczestniczył syn rotmistrza – Andrzej Pilecki. Wystawę będzie można oglądać do kwietnia.

Informacja

Szanowni Państwo,

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż zgodnie z Harmonogramem naborów wniosków PO KL w terminie od 9 lutego do 8 marca 2012 r. odbędzie  się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu VII PO KL „Promocja integracji społecznej” Poddziałania 7.2.1 „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym – projekty konkursowe”.

 • -

Konkurs "Nasze Najlepsze"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

 

 

 

 

Informacja

Zmiany w godzinach otwarcia pracowni komputerowej Gminnego Centrum Informacji

Poniedziałki i Środy
pracownia komputerowa czynna w godzinach
8.00-16.30

Wtorki i Czwartki
pracownia komputerowa czynna w godzinach
8.00-14.30

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 • -

Szlakiem bohaterów „Kamieni na szaniec”

Członkowie Mszczonowskiego Stowarzyszenia Historycznego oraz Grupy Rekonstrukcji Historycznej „Strzelcy 31 pułku piechoty” w ostatnim dniu zimowych ferii (29.01.2012) wzięli udział w wycieczce szlakiem bohaterów „Kamieni na szaniec”.

 • -

Magazynierzy już z uprawnieniami

W ubiegły piątek (13 stycznia 2012 r.) o godz. 16.30 odbyło się uroczyste zakończenie dla pierwszej grupy kursantów, którzy uczestniczyli w Kursie magazyniera z obsługą urządzeń transportu bliskiego (wózki widłowe, podesty ruchome) organizowanego przez Gminne Centrum Informacji w Mszczonowie w ramach projektu unijnego „Otwarci na wiedzę – konkurencyjni w pracy” dofinansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

"Ferie z komputerem" w GCI Osuchowie

Kliknij na ikonę, aby zapoznać się z programem

 • -

LOKALNE CENTRUM INFORMACJI I WSPOMAGANIA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W PUSZCZY MARIAŃSKIEJ – W LUTYM OTWARCIE

W lutym 2012 r. uruchomione zostanie Lokalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych w Puszczy Mariańskiej w ramach projektu pt. „Partnerstwo na rzecz wzmocnienia potencjału organizacji pozarządowych i wsparcia lokalnych inicjatyw obywatelskich”, realizowanego przez stowarzyszenie Mariański Ruch Inicjatyw Ekonomiczno-Społecznych w partnerstwie z Powiatem Żyrardowskim, Gminnym Centrum Informacji w Mszczonowie oraz Lokalną Grupą Działania „Echo Puszczy Bolimowskiej”

Ogłoszenie dla gmin

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w dniach 14-22 stycznia 2012 r. na terenie gmin należących do obszaru działalności Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Ziemia Chełmońskiego”, w tym naszej, będzie realizowane badanie ankietowe Ocena potrzeb oraz jakości życia mieszkańców „Ziemi Chełmońskiego” na losowo dobranej próbie osób.

 • -

MY też ZAGRALIŚMY Z POMPĄ!

- W dniu Wielkiego Finału zebraliśmy przeszło 28 tysięcy złotych i kwota ta cały czas rośnie… - szef mszczonowskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy-druh Rafał Kalisiewicz- wypowiadając  te słowa nie krył zadowolenia. Na ten korzystny   wynik zapracowało osiemdziesięciu wolontariuszy kwestujących na terenie trzech sąsiadujących ze sobą  gmin: Gminy Mszczonów, Gminy Radziejowice i Gminy Puszcza Mariańska.

Sprawdz serwis - linki

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

16917

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Gminne Centrum Informacji
Ul. Żyrardowska 4, 96-320 Mszczonów

pokaż na mapie
Centrala tel.: +48 46 857 30 71

fax: 46 857 11 99

e-mail: gci@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 08.00 - 17.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 15.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - GCI Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.