Kontakt

Gminne Centrum Informacji
Ul. Żyrardowska 4, 96-320 Mszczonów
centrala: +48 46 857 30 71
e-mail: gci@mszczonow.pl

Kalendarz

1.12.2022

Imieniny

Edmunda, Blanki, Natalii

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

  • Logo Akademii składające się z pierwszych liter anglojęzycznej nazwy eit i food

Trwa rekrutacja do Akademii EIT Food Government Executive Academy - edycja 2021!

Jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest Akademia:
  • Akademia (GEA) to specjalny program doradczy, który oferuje wsparcie związane z innowacjami w systemach żywności oraz regulacjami dotyczącymi strategii badań i innowacji w zakresie inteligentnych specjalizacji.
  • Tarcza Antykryzysowa dla przedsiębiorców.

Tarcza Antykryzysowa dla przedsiębiorców

Świadczenia postojowe, ulga w składkach ZUS lub zwolnienie ze składek – to jedne z propozycji ZUS w ramach Tarczy Antykryzysowej.  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wsparcia na plakatach.

  • Ogrnaiczenie tonażu.

Ruch ciężarówek pod kontrolą

Kierujący autami powyżej 10 ton nie mogą już dowolnie poruszać się na terenie miasta Mszczonowa. Zatwierdzona została nowa organizacja ruchu. Zgodnie z nią wjazd do miasta dla aut powyżej 10 ton będzie możliwy tylko przy posiadaniu specjalnego pozwolenia. Kierowca pojazdu wjeżdżający w obszar ograniczonego tonażu ma obowiązek posiadać oryginał zezwolenia lub jego kopię do udostępnienia organom kontrolującym.

Bezpieczne i tanie pożyczki dla przedsiębiorców

Przedsiębiorcy z województwa mazowieckiego i ci, którzy planują nimi zostać, mogą skorzystać z tanich i bezpiecznych pożyczek udzielanych przez Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy sp. z o. o.
Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy sp. z o. o. to instytucja działająca non profit, która została powołana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Ma ona za zadanie wspierać rozwój przedsiębiorstw z terenu Mazowsza, dlatego pozyskuje środki unijne, rządowe i samorządowe, by następnie przeznaczyć je na udzielanie preferencyjnych pożyczek, na warunkach korzystniejszych niż proponują komercyjne instytucje finansowe. Obok bardzo atrakcyjnych warunków cenowych (m. in. brak opłat), fundusz oferuje Obok bardzo atrakcyjnych warunków cenowych (m. in. brak opłat), fundusz oferuje również pomoc w wypełnianiu wniosku.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pozyczkimazowieckie.pl
Zapraszamy również do kontaktu poprzez e-mail: kontakt@pozyczkimazowieckie.pl, telefon: 22 890 04 26
lub wizytę w siedzibie funduszu Warszawie przy ul Hożej 86 lok. 209.
  • Wakacje z Małopolskimi Bonami Rozwojowymi

Małopolskie Bony Rozwojowe

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt „Małopolskie Bony Rozwojowe”. Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji i kompetencji małopolskich przedsiębiorców i ich pracowników.
  • baner promocyjny

Preferencyjne pożyczki na kształcenie dla przedsiębiorców i pracowników - Projekt OPEN

SOOIPP jest współrealizatorem projektu Fundusz „Ogólnopolski Program Edukacji Naukowej” (OPEN) unikalnego instrumentu zwrotnego skierowanego do osób pełnoletnich zamieszkujących w Polsce. W ramach projektu dostępne są nieoprocentowane pożyczki na każdą formę kształcenia (z wyjątkiem studiów I, II i III stopnia) realizowaną przez instytucje edukacyjne w Polsce i na obszarze Unii Europejskiej. Więcej informacji w załącznikach i na stronie www.open.frp.pl  lub bezpośrednio w biurze Funduszu: kontaktopen@frp.pl, tel. 87 565 14 11.

 

  • -

Zachęcamy przedsiębiorców z wieloletnim stażem do udziału w programie jako przedsiębiorcy przyjmujący

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości od 4 lat wdraża program Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców. Jest to transgraniczny program wymiany, który daje przyszłym i początkującym przedsiębiorcom możliwość uczenia się od doświadczonych przedsiębiorców prowadzących małe firmy w innych państwach Unii Europejskiej. Przedsiębiorcy chętni do udziału w programie zapraszam do kontaktu z ośrodkiem Enterprise Europe Network, który pełni rolę Instytucji Pośredniczącej telefonicznie 22 432 87 03, lub mailowo: monika_luczak@parp.gov.pl

Łatwiejszy kredyt dla mazowieckich przedsiębiorców

Dobra informacja dla przedsiębiorców, którzy na skutek kryzysu mają coraz większe problemy z uzyskaniem kredytu na rozwój swojej działalności. Pomóc może im w tym Mazowiecki Fundusz Poręczeń Kredytowych (MFPK). Coraz więcej banków chce współpracować z MFPK. Z poręczeń mogą skorzystać również osoby fizyczne, podejmujące działalność gospodarczą na własny rachunek.
Więcej niezbędnych informacji oraz wykaz banków współpracujących z MFPK na stronie: www.mfpk.pl

Portal Innowacji - platforma wiedzy o najnowszych trendach w rozwoju innowacyjnych firm

Portal Innowacji (www.pi.gov.pl) to najpełniejsza platforma wiedzy o najnowszych trendach w rozwoju innowacyjnych firm. PARP zaprasza do zapoznania się z nową odsłoną serwisu, bogatą w autorskie artykuły i multimedia.
Tematyczne subportale podzielone zostały na sześć bloków: Otoczenie innowacyjnego biznesu, Klastry, Polityka innowacyjna, Finansowanie innowacji, Innowacyjna firma i Polski Produkt Przyszłości.

"Kwalifikacje" - nowy system informatyczny Publicznych Słuzb Zatrudnienia

Informujemy o uruchomieniu nowego systemu informatycznego „Kwalifikacje”, System został sfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Spolecznego adresowanego do instytucji rynku pracy, instytucji szkoleniowych i edukacyjnych, organizacji branżowych, związkowych i pracodawców. Zachęcamy do zapoznawania sie z załączonymi materiałami oraz do korzystania z aplikacji dostepnej pod adresem:

Sprawdz serwis - linki

Newsletter

Aby otrzymywać najświeższe informacje dopisz się do naszego newslettera.

Licznik odwiedzin

16244

Baner

Współpraca

Dane kontaktowe

Gminne Centrum Informacji
Ul. Żyrardowska 4, 96-320 Mszczonów

pokaż na mapie
Centrala tel.: +48 46 857 30 71

fax: 46 857 11 99

e-mail: gci@mszczonow.pl
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 08.00 - 17.00
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 15.00
w górę
Copyright © 2009 - 2011 - GCI Mszczonów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.